Telefon: +372 53 408 542

GALA 5 tähte

Kavandatud, ehitatud Euroopas!


Iga GALA paat on kavandatud Kanadas GALA MARINE INTERNATIONAL'i poolt, kellel on 20-aastane kogemus esimese klassi täispuhutavate paatide ja RIBide kavandamisel ja arendamisel. Iga disain vastab Kanada, Ameerika ja Euroopa paadiehituste standarditele. GALA tootmisrajatis asub Euroopas, pakkudes parima kvaliteediga tooraineid, materjale ja tehnoloogiat. See on üks suurimaid GALA eeliseid võrreldes teiste täispuhutavate paatide ja RIB-de tootjatega. Innovatsioon, innovatsioon, innovatsioon

GALA-l on mitmeid funktsioone. Avastage kõik GALA paadi eelised uue põlvkonna vibuketaste ja muude tarvikutega, uued püstkonstruktsioonid, uued põrandakattematerjalid ja jõudlusmehhanismid ning rohkem uusi ja nutikasid seadmeid.

a) "GALA-TABS". GALA pakub turule ainulaadset patenteeritud laevakeresid, millel on erakordne jõudlus. Keevitatud alumiiniumkestad tulevad koos muljetavaldavate laiendustega alt tagaosast muutes koha leidmise lihtsamaks ja kiiremaks ning muutes teie sõidu täiesti kuivaks, kuna see vähendab piisavalt tagant pritsitavat vett. Teid hämmastab kui stiilsemalt on teie paadireisid GALA erakordselt tõhusate lahendustega! Naudi!b) GALA-JET HULLS. Iga GALA paadi spetsiaalne keretoru konfiguratsioon muudab selle suureks tegijaks, võimaldades muljetavaldavat võimsust ja suurt kokpitruumi. Seda spetsiaalselt lõigatud toru vormi nimetatakse GALA-JET HULLiks - üks GALA isiklikest kõnekaartidest. Sellel on pehmed kumerad toru küljed ja vibu kuju, järk-järgult suurenevs toru läbimõõt ja spetsiaalset kiilu ja toru otsad:
- väga lai vööriosa ja piloodikabiini ruum mugavamaks, suuremaks mahuks ja kasutatavuseks;
- rohkem ujuvust tagaküljel raskematele mootorutele ja vähem vastupidavust ees paremaks jõudluseks.
- toru tõstetud alaosa kuivemaks ja kiiremaks sõiduks;
- suur toru otsikkoonus, mis võimaldab hõlpsamini paati pääseda ja pakkudes vähem takistusi sõites.

c) FOLDABLE STEP HULL (FSH). FSH on GALA innovatiivne idee, mis parandab kokkupandavate täispuhutavate paatide toimet kreeniga. Kaks olulist vormitud profiil-korpuse sammu võimaldavad õhku läbima allapoole ? vähenenud vastupanu, suurendades kiirust, säästes bensiini ja muutes sõidu läbusamaks.

d) GLASS REINFORCED (GRP) koostisosakesed. Iga GALA jõudlusega kokkupandava paadi (360 cm pikkune ja pikem) kate on varustatud klaasist tugevdatud plastkomposiitlõikega. Geelkatte pind muudab katte tugevamaks, vastupidavamaks, lihtsamalt puhastatabaks ja väljanägemise paremaks.Parimad materjalid ja komponendid.

Iga GALA paat ehitatakse ainult parimate materjalide ja komponentide abil: HYPALON materjalid - rangelt ORCA firmast Pennel et PFlipo, Belgia; PVC materjalid - VALMEX Mehlerilt Saksamaalt; Roostevärvi terasosad - rangelt AISI316 (DIN: A4); Kõik vormitud osad ja liitmikud ei ole pärit tundmatutelt tarnijatelt, vaid rangelt MADE BY GALA, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele. Sellepärast oleme uhked kasutades oma nime!


Parim masinaehitus ja disain.

Kui otsite teravat väljapaistvust, elegantset ja stiilset paati või purjekat, või oma pere jaoks muljetavaldat paati, siis GALA on teie esimene valik! Lihtsalt tutvuge selgete joontega, disainerite kujundusega ja ekspertvarustusega ning olge vaimustatud! Igal GALAl on oma eriline väljanägemine, mida on kerge ära tunda ja mida on raske unustada. Miks osta suuremahulist, nimetut ja odava väljanägemisega paati? Miks mitte endale lubada midagi erilist ja elegantset? GALA on alati parim valik!


Parim jõudlus ja mugavus.

GALA paadid ei ole ehitatud võidusõiduks - need on ruumilised ja praktilised paadid. Aga teid üllatatakse, kui kiirelt nad sõidavad tänu oma MADALALE KAALULE ja ERILISELE KEREKUJULE. Kõhklusteta on nad oma klassi parimad esinejad! Väike 10-tolline paadisõiduk võib ainult 5HP-mootoriga minna kuni 25 km / h või võite võtta 4 inimest, 20HP-mootori ja sõita kuni 40 km / h täiskoormusega.
Sõit on erakordselt kuiv ja paadid asuvad kõrgemal kui vesi. Head istekohad koos libisevate istmete ja eemaldatavate vööriistmetega pakuvad teile mitmeid võimalusi kõige mugavamateks seadistusteks! On aeg sõita ja lõbutseda!